Rumored Buzz on Sekso pozos

„Mylintis šia sekso poza svarbiausia yra nepamiršti savo išorinius lyties organus prispausti prie pačios pagalvės“, - patarimais dalinasi Trisha Borowicz, rašanti tinklaraštį apie orgazmus ir „Science Sexual intercourse ant the Females“ direktorė.

Moteris atsigula ant nugaros ir uždeda kojas vyrui ant pečių. Šioje pozoje labai patogu įstumti varpą.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, wager ir gana nuobodžiu. 123rf nuotr.

Misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros su išskėstomis kojomis. Vyras atsigula ant jos veidu į ją, remdamasis rankomis arba alkūnėmis, kojomis tarp moters kojų, kirkšnimis maždaug tame pačiame lygyje kaip ir moters. Misionieriaus poza gali būti pradine įvairių sekso pozų padėtis.

ninety laipsnių ir patirsite tiek pat laipsnių karštį. Jūsų raumenys įsitempia, kad išlaikytumėte pusiausvyrą, be to, tenka dar labiau vienas kitu pasikliauti ir susikoncentruoti.

Kaip tai atlikti: Atsiklaupkite kaip „Šuniuko“ poza, tačiau įsitaisykite ant lovos krašto. Lai jūsų vyras prieina iš nugaros ir įsiskverbia. Tai bus malonus paprastos pozos paįvairinimas.

Tai tikriausiai apims gilų glamonėjimą ir klitorio stimuliavimą – puikią pertrauką jūsų peniui.

Vibracijos teiks jums klitorio stimuliaciją, kol jis darbuosis su jūsų tašku „G“, o žiedas padės jam išlaikyti tvirtesnę ir ilgesnę erekciją.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 satisfiedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra eighteen satisfiedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Kokia esate lovoje: Lovoje esate nenuspėjama. Vieną naktį galite būti labai romantiška, Sekso pozos o kitą – norite šiurkštumo. Viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos.

Panaši poza kaip „Drugelio“ (moteris guli ant nugaros plačiai išskėtusi kojas ir sulenkusi jas for each kelius), wager vyras viena ranka pakėlęs koją, kad giliau įsiskverbtų, kita pats tenkina husband or wifeę ranka.

„Partneris turėtų suteikti spaudimą, kurio dėka jūs galite pagalve stimuliuoti klitorį. Nebijokite papasakoti savo partneriui, kuris tuo metu yra jumyse, kaip to pasiekti. Taip pat šiam reikalui nerekomenduojama naudoti gražios pagalvės.“

Prie pojūčio bei jausmų intensyvumo gali prisidėti ir sekso pozos. Taigi, kaip mylėtis, kad taptumėte dar artimesni:

Taigi, kokias pozas rinktis? Iš esmės galimos visos pozos, kuriose spermatozoidai ejakuliacijos metu lengvai pasieks gimdą ir pratęs savo kelionę kiaušialąstės connection.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *