How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Sekso pozos

Dar didesnį apmaudą vyrams sukelia kitas plačiai paplitęs merginų įprotis – nuolat apimti varpą rankomis, taip apsaugant conserve nuo gilaus įsiskverbimo. Vyrams toks gestas reiškia, kad companionė sukuria ribas ir nepatiria malonumo iš oralinio sekso.

Orališkai galite moterį patenkinti ir kitokiu būdu: lai ji atsisėda ant unitazo krašto, prasižergia, o jūs ją skanaukite, darbuokitės godžia burna ir sunkiai suvaldomu liežuviu.

Trumpa viršutinė kūno dalis reiškia, jog visą svorį nešiojate ant pilvo, tačiau ilgos jūsų galūnės viską atperka. Patariama pasipuošti neįprasto kirpimo ilga puošnia liemenėle, kuri paslėps jūsų pilvuką, wager neuždengs įstabaus grožio kojų.

Šaukštelio poza idealiai tinka vėlyvosiose nėštumo stadijose ir reikalauja mažai moters pastangų. Moteris atsigula ant šono (galva galima paremti ranka). Už jos atsigula vyras ir įveda varpą. Moteris po pilvu gali pasidėti pagalvę.

„Aukštyn žemyn partneris lai juda tol, kol pasieksite orgazmą“, - teigė terapeutė Gloria Brame. „Ši poza padeda lėtai, tačiau užtikrintai didinti intensyvumą ir jautrumą, o papildoma klitorio stimuliacija padės pasiekti aukštumas geriau ir greičiau, nei seksas įprastu būdu.“

Kaip tai atlikti: Beveik kiekvienas turi tokį kamuolį namuose. Jūsų vyras sėdi ant kamuolio, Sekso pozos kojomis tvirtai įsirėmęs į grindis, o jūs sėday ant jo atsukusi jam nugarą.

Jūs gulite ant nugaros, o jis jus apžergia. Jis švelniai įkiša savo penį pro nedidelį tarpą, kurį sukuria pusiau užvertos kojos.

Išbandykite pozą „atbula raitelė“: partnerei reikia atsisėsti nugara į vyro veidą. Taip jam atsivers puikus vaizdas, o ji gaus naujų galimybių stimuliacijai.

– Vyras sėdi ant kėdės, moteris atsiklaupia jam tarp kelių. Kitas variantas – moteris sėdi ant kėdės, vyras stovi apžergęs jos kojas.

Jūsų partnerė beveik visiškai kontroliuoja įsiskverbimą, atimdama iš jūsų galimybę greitai ir energingai stumti, jei jus apima dvasia.

„Ji nėra labai sudėtinga, todėl seksas gali trukti ilgiau ir jūs nepervargsite“, - pritarė gydytoja Laura Berman. „Norint pasiekti orgazmą, galite tai daryti padėdama sau stimuliuoti klitorį arba paprašydama partnerio pagalbos.“

Šioje padėtyje nėra daug judesių diapazono, kad galėtumėte išprotėti, taip pat nėra lengva nekontroliuojamai stumti, kai jūsų klubai yra ramybės būsenoje.

„Ant stalo atsigulusi moteris savo užpakaliuką padeda prie pat jo krašto. Kadangi mylintis tokioje pozoje partnerio rankos yra laisvos, jis gali glostyti jūsų kūną, stimuliuoti klitorį“, - tęsė Laura Berman.

Atsigulkite ant pilvo ir paprašykite, kad jūsų partneris taip pat atsigultų ant jūsų. Jis gali remtis rankomis, kad ir jam, ir jums būtų patogiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *