The Sekso pozos Diaries

Sukryžiuotos kojos arba lotosas. Ši poza viena intymiausių emociškai. Jos metu vyras sėdi sukryžiavęs kojas taip, kaip įprasta jogos lotoso

Mylintis šia poza, moteris „stovi“ keturiomis, o vyras atsiklaupia prie jos sėdmenų ir įsiskverbia iš nugaros.

Atsisėdusi ant kelių ir žiūrėdama savo vyrui į akis moteris patiria didžiulį malonumą. Ši poza yra itin intymi ir moterims suteikia aukščiausią palaimą.

Tegu vyras įsitaiso skersai vonios: atsisėda ant išorinio krašto, o rankomis atsiremia į sieną. Moteris gali sėdėti kaip unitazo variante - veidu arba nugara į vyrą.

Šiaip pastebėjau, kad vonia dažnai būna tik meilės vakaro užuomazga, pirma apšilimo stotelė. Paskui veiksmas vis tiek persikelia į miegamąjį, kur atsiduodama aistrai be jokių kilimėlių, guminių šlepečių. Nebent apsisaugojimui paimama tik kitokia gumytė :)

Tai labai intymi padėtis, puikiai tinkanti patenkinti loverę ir gauti grįžtamąjį ryšį iš jos reakcijos.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, guess ir gana nuobodžiu. 123rf nuotr.

Klubu ir dilbiu atsiremiate į lovos ar suoliuko kraštą ir suspaudžiate šlaunis. Partneris jus apžergia iš nugaros.

Štai kodėl labai svarbu savo repertuare turėti bent vieną atsipalaiduoti leidžiančią, tačiau tuo pat metu galimybę orgazmui pasiekti suteikiančią pozą.

Tai – ne tik puiki mankšta jūsų rankoms. Mylintis šia poza įmanoma gilesnė įskverbtis, o partneris gali grožėtis jūsų užpakaline dalimi.

Ar reikia žvakių ir smilkalų? Nebūtina - jums ir Sekso pozos taip reikės deguonies, o žvakės dar daugiau jo atims. Geriau jau pasisatyti netoliesi asotį su vandeniu ir citrina - atsigaivinimui tarp kūnų sąlyčio stotelių. Taurės su gėrimu irgi nepageidautinos - didelė galimybė susižeisti.

Čia viskas priklauso nuo moters. Jo gali keisti kojų padėtį – išskėsti jas plačiau ar suglausti, – o taip pat atsilošti atgal ir pasilenkti į priekį.

Neretai priežastimi atsisakyti oralinio sekso būna nepasitikėjimas savo lytinių organų išvaizda: juk for each tokį seksą jie atsiduria tiesiai prieš partnerio akis. Šiuo atveju būtina atsiminti – tiek moterų, tiek vyrų lytiniai organai būna įvairių kindų, tad tikrai negalvokite, kad partneris jūsiškius pradės lyginti su kieno nors kito.

Daug moterų mano, kad norint pasiekti geresnį efektą, iš karto po lytinio akto reikia „daryti žvakę“ ir taip „nukreipti“ spermatozoidus. Tačiau tai visiška kvailystė: po lytinio akto, kuris kelia nemažą fizinį krūvį, norisi pailsėti, o ne stoti ant galvos ir siekti kojomis lubų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *