Not known Factual Statements About Sekso pozos

Geriausias oralinio sekso poza yra ta, kurios metu partneris sėdi viduryje lovos su per kelius sulenktomis kojomis, jūsų galva yra tarp jo kojų, o užpakaliukas pakeltas aukštyn. Norėdama atrodyti dar seksualiau, išrieskite nugarą ir už savęs pastatykite veidrodį.

Moteris atsigula ant nugaros ir uždeda kojas vyrui ant pečių. Šioje pozoje labai patogu įstumti varpą.

Panašiai kaip kaubojės, moteris užlipa ant jūsų, wager guli krūtine prie krūtinės, kaip apverstoje misionieriaus pozoje.

Kaip tai daroma: Gulėdama ant nugaros, kelius pritraukite jam prie krūtinės. Būtinai kulkšnis atremkite į partnerio pečius. Tokiu būdu sueities metu jis galės savo kūno svorio jėga stimuliuoti tašką „G“.

Kai vyras įeina į moterį, tuomet jai reikia suglausti kojas, o vyrui atvirkščiai – būti apžergusiam moterį. Ši poza išskirtinė tuo, kad dėmesys sutelkiamas ir į klitorio stimuliaciją.

Liepkite jam atsisėsti ant kėdės, o jūs – ant jo kelių. Paprašykite, kad partneris laikytų jus už liemens, ar tegul jis liečia jūsų krūtis, kurios yra tiesiai jam prieš nosį.

Tai tikriausiai apims gilų glamonėjimą ir klitorio stimuliavimą – puikią pertrauką jūsų peniui.

Laikyk mane. Šioje pozoje vyras laiko moterį taip, lyg ji ką tik būtų įšokusi jo glėbį: jos kojos apsivijusios jo liemenį, o rankos – kaklą. Ši romantiška poza tiesiog sukurta bučiniams ir lėtiems judesiams bei suteikia progą moteriai pasijusti kaip princesei.

Moterims, kurioms norint pasiekti orgazmą reikalinga klitorio stimuliacija, tokioje pozoje patogu glamonėti help you save ranka arba pasitelkti sekso žaislą.

Jūsų loverė beveik visiškai kontroliuoja įsiskverbimą, atimdama iš jūsų galimybę greitai ir energingai stumti, jei jus apima dvasia.

„Lėtai judant, jūs galite savo klitorį trinti į jo šlaunį ir taip dar greičiau pasiekti orgazmą. Nebijokite pasinaudoti rankomis.“

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas packageą ir mėgautis.

– Pradėkite liežuvio galiuku važinėti nuo varpos pagrindo aukštyn ir žemyn, tarpuose apsukdama ratą aplink varpos galvutę.

Vyras atsigula ant nugaros, o moteris atsisukusi nugara atsisėda ant jo. Norint patogiau įstumti varpą, moteris turi atsilošti, rankomis atsiremti į Sekso pozos kietą pagrindą ir kilstelėti dubenį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *