Not known Facts About Sekso pozos

Klasikinė misionieriaus poza atrodo taip: moteris guli ant nugaros, o vyras yra ant jos ir jiedu žiūri vienas į packageą. Tačiau šią pozą galima „patobulinti“. Moteris gali atsigulti ant nugaros, iškelti savo kojas į viršų, o po apatine nugaros dalimi pasidėti pagalvę.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo eighteen achievedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 satisfiedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Vis dar yra daug drėgmės ir šilumos, tačiau pojūtis sutelkiamas į mažiau jautrią užpakalinę varpos dalį, o ne į priekinę varpos dalį ir galvutę, iš kur kyla didžiausia orgazmo stimuliacija.

Ši poza jūsų partneriui leidžia lengviau ir giliau kaišioti savo penį, o tai yra naudinga jums abiem. Tačiau ši poza turėtų būti tik kaip apšilimas prieš intensyvų orgazmą.

Taip pat puikiai jausitės mylėdamiesi „žirklių“ poza. Gulkitės ant lovos, lieskitės pėdomis, tačiau jūsų veidai turi žiūrėti į priešingas puses.

Šiuo atveju jums reikia uždėti kojas partneriui ant pečių. Arba, jeigu lankstumas yra jūsų stiprioji pusė, laikykite kojas aukštai ištiestas, o partneris tegu užgula – kojos bus lenkiamos kuo arčiau jūsų. Dar Sekso pozos kitas variantas – suriesti kojas, pėdomis įsiremti partneriui į krūtinę.

Wager jeigu neturite sveikatos difficultyų ir laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „10“ yra puikus.

Varlės poza. Vyras atsigula ant nugaros ir praskečia kojas. Moteris atsigula ant jo taip, kad jos pėdos remtųsi į vyro pėdas.

Jei jūsų pečiai platūs, o kūnas tiesus, atletiškas ir kaulėtas, patariama dėvėti moteriškus linkius išryškinančius apatinius, pavyzdžiui, pakeliamą liemenėlę arba atvirus ir aptemptus liemenės formos marškinėlius. Jei esate pakankamai drąsi, užsitempkite odinį katės kostiumą.

Kitą kartą, kai pakils nuotaika, siūlome būti viršuje. Jei nusiteikusi romantiškai, rinkitės „Jojikės“ pozą, o jei nusiteikusi šiurkštumui – apsisukite ir mėgaukitės „Atbulinės jojikės“ teikiamais malonumais.

Kaip tai atlikti: Atsisėskite vienas prieš packageą sulenkę kojas ir šiek tiek atsiloškite, pasiremdami atgal delnais arba dilbiais.

Norint išbandyti šią sekso pozą, moteris turi atsiklaupti ant kelių, o tarp kojų pasidėti pagalvę.

Jis gali jums į burną varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

Kokia esate lovoje: Greičiausiai lovoje esate tiesmuka ir linkusi į tyrąją pusę. Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys yra patikimos ir dosnios, o tai yra nuostabi žinia partneriams. Atsižvelgdami į tai, rekomenduojame laiko patikrintą „Misionieriaus“ pozą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *